Fedora 19

kao sto naslov kaze… Fedora 19 je spremna :slight_smile:

-> https://fedoraproject.org/

… sretno :slight_smile:

Juce sam je jos downloaded, al tek cu za par dana da probam… nemam vremena…

Za nove verzije Fedore obicno vazi pravilo: sto kasnije to bolje. Tek kada izadje nova verzija, nadje se tu masa stvari koje ne predvide (kao npr. proslogodisnji fijasko da installer pobrise postojece particije) pa ja inace pustim sedmicu-dvije da nadju i poprave nove bugove. Sem toga, starije verzije su odrzavaju relativno dugo, pa nema potrebe za instant upgrade nakon releasea.

Ja sam je upravo instalirao :smiley: Installer je dosta bolje odradjen sada nego prosle godine. Instalacija prodje pravo brzo… I novi Display Management na KDE mi se pravo svidja! :slight_smile:

To za sedmicu dvije vazi i za ubuntu. S tim da je kod ubuntu-a mjesec - dva :slight_smile: Tako je i nastao mint cini mi se.

fedora 19 i wifi na dell15 latitude… broadcom-wp, kosti sam svoje izjeo iznutra i izvana oglodjo al nemrem UPALIT wifi za ovaj dell, cak sam i neke proprietary drivere zadavo, nula bodova… na thinkpad T 510i wifi radi ko zmajcek…ako ko uspije nadrndat config za w0 sa broadcom chipovima javite… pls… falaaa