Linux sada ima 100% mogućnosti Windowsa

Nisam znao da ovolko puno bosnja visi na slashdotu (procitaj komentare): http://linux.slashdot.org/story/12/06/21/2218226/fedora-introduces-offline-updates[/quote]

sačuvaj me Bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i linuxaškog (ne)restarta[/quote]
Sacuvaj me nauko ubuntu korisnika, apple fanova i windowsashkog (pre)restarta.

[quote=adioe3][quote=nidla][quote=adioe3]

Nisam znao da ovolko puno bosnja visi na slashdotu (procitaj komentare): http://linux.slashdot.org/story/12/06/21/2218226/fedora-introduces-offline-updates[/quote]

sačuvaj me Bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i linuxaškog (ne)restarta[/quote]
Sacuvaj me nauko ubuntu korisnika, apple fanova i windowsashkog (pre)restarta.[/quote]

žo odrona i ubuntufobije, šta je ovo ljudi moji

[quote=nidla][quote=adioe3][quote=nidla]

sačuvaj me Bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i linuxaškog (ne)restarta[/quote]
Sacuvaj me nauko ubuntu korisnika, apple fanova i windowsashkog (pre)restarta.[/quote]

žo odrona i ubuntufobije, šta je ovo ljudi moji[/quote]

ja mislim “ladni” da si daleko njatipicniji predstavnik Ubuntu politike, predpostavljam da te to cak i ispunjava ali ako cemo realno meni je to malo otuzno, predpostavljam tehnicko znanje ti je neka niza do srednja zalost ali su zato komentari zaista zadnje dno umjesto da prevazidjes sebe i svoj osjecaj manje vrijednosti te da naucis nesto o Informatici i Linuxu bacas otrov oko sebe i provociras ljude koji se mozda vise i duze bave IT nego cijelo tvoje pleme zajedno i imaju nacionlne i internacionalne uspijehe u karijeri.
Ja sam sa tobom gotov, zaista mi se muci doci na forum i vidjeti tvoje intelektualno stvaralastvo, od sad ides na debeli ignore, nazalost ili na srecu si iskljucio primanje privatnih poruka pa moram ovim putem da te opet pohvalim, uradio sam to i sa moje strane je tacka stavljena na nasu komunikaciju.

[quote=die7][quote=nidla][quote=adioe3]
Sacuvaj me nauko ubuntu korisnika, apple fanova i windowsashkog (pre)restarta.[/quote]

žo odrona i ubuntufobije, šta je ovo ljudi moji[/quote]

ja mislim “ladni” da si daleko njatipicniji predstavnik Ubuntu politike, predpostavljam da te to cak i ispunjava ali ako cemo realno meni je to malo otuzno, predpostavljam tehnicko znanje ti je neka niza do srednja zalost ali su zato komentari zaista zadnje dno umjesto da prevazidjes sebe i svoj osjecaj manje vrijednosti te da naucis nesto o Informatici i Linuxu bacas otrov oko sebe i provociras ljude koji se mozda vise i duze bave IT nego cijelo tvoje pleme zajedno i imaju nacionlne i internacionalne uspijehe u karijeri.
Ja sam sa tobom gotov, zaista mi se muci doci na forum i vidjeti tvoje intelektualno stvaralastvo, od sad ides na debeli ignore, nazalost ili na srecu si iskljucio primanje privatnih poruka pa moram ovim putem da te opet pohvalim, uradio sam to i sa moje strane je tacka stavljena na nasu komunikaciju.[/quote]

da znaš koliko sam se nasekiro ne bi mogo zaspat, ono baš si mi ti bitan i meritoran, da mi kažeš kakav sam i koliko znam, e moj die7, kad već dijeliš nickove, imam i ja jedan za tebe, “ubuntofob”, ne da ti stoji, nego je saliven.

Što bi rekli, “ko o čemu ku.va o poštenju”, pogledaj svoje postove bolan (uključujući i ovaj), riječnik pogotovo, pa ako sam ja dno, šta si onda ti, ambis?

čuj on gotov sa mnom, ROFLMAO, koja bolan komunikacija, šta ti bi, ja s tobom nisam imao potrebu ni želju da imam ništa više od replika (uključujući i ovu). A za private message, to bi trebao pitati admina ovog foruma.

p.s.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Krle%C5%BEa#Citati

„Sačuvaj me Bože srpskog junaštva i hrvatske kulture.“
–Miroslav Krleža

p.p.s.
bošnjo se zna faliti i praviti pametan to je čudo, al kad to počne kompleksaška dijaspora, to je baš beyond (fizičari još nisu skontali mjernu jedinicu).

Ja mislim da je ovo zrelo za lock ( i vjerovatno svaka buduca tema u kojoj se korisnik X distribucije pocne omalovazavati… )

Ja mislim da nije potrebno pisati bilo sta na nacionalnoj osnovi, cak mislim da u pravilniku o forumu tako nesto stoji. Nidla, nemoj da se ljutis ali ciji god da je citat nema veze sa temom, i trebalo bi administratori da te opomenu zbog toga. Opet, nemoj da se ljutis.

Tema je “niđe veze”. Još da se niste posvađali bilo bi super :wink: