Debian Debian Debian!

Stvarno nije posteno da debian nema bas nijednu temu pa dajte ljudi da otvorimo neku temu vezanu za debian valjda ima neko u ovoj drzavi ko koristi Debian pa dajte da pisemo o problemima i rjesavamo ih NAPOKON

paja

Sorry paja, imamo problema sa forumom, tako da ces morati slati poruke kao anonymous.

Sto se tice Debiana, ja sam bas prije 2-3 dana instalirala 2.2 rc5 i odlicno radi…

Poz,

Amila

[ This message was edited by: bono on 2002-04-01 19:22 ]

Slazem se paja, debian je super, mozda je toliko dobar do ljudi nemaju problema

/ Dino

Debian je super ali ako imas “standardnu” ( citaj hardware koji je podrzan ) opremu sa PC. Inace je Apt-get super aplikacija koju bi i ostali distro mogli da ukljuce. NIsta lakse od Debian instalacije ali X setup je druga stvar !

Eh pa evo novosti… Cuo sam da 1 maja izlazi stable verzija Woody Debian-a sa kernelom 2.4 te sa KDE-om iako 2.2 Naravno cim bude dostupan ftp-om odmah cu downlodati svih 8CD-ova, koliko ima sada nestabilna i unoffical verzija.

Eto toliko a cim to skinem moci cu ga i probati a licno i ja koristim 2.2r5 i to na 4CD-a

e to sto si cuo nije istina!

a1fa ima debian sid na amd-u 1.33ghz fura ko ferari na speedu

Sto se tice hardware-ske podrske mislim da tu Debian GNU/Linux najbolje stoji. RTFM!