Ibm

http://www-1.ibm.com/linux/

Prelijepo!

[quote]Why is IBM supporting Linux?
Because we admire it, we believe in it, we need it and it’s good for customers. And, well…it’s a lot of fun.[/quote]

gotta love 'em :wink:

Jest vala,
Vedrane legendo ovo bolje zvuči od Šopenhauera, Hegela , Marxa zajedno!

Stvarno ljudi rokaju, ja sam naprosto zatečen svom silnom podrškom!

kemo moras doci po one cd-ove na koje sam snimio one IBM reklame za Linux, skinute sa ProSiebena…HAIL!

Nema problema,

Ti snimci su svakako prelijepi. Osim toga trebam uzeti literaturu od tbe, a trebamo skenirati i Piguza sa juga!

Svakako predlazem svima da skinu reklame koje su se vrtile po TVu o Linuxu i IBMu.

Pa ja sam pitao na drugoj temi da li da stavimo tu reklamu na www.linux.org.ba i nije bilo odgovora.

Pa ja sam pitao na drugoj temi da li da stavimo tu reklamu na www.linux.org.ba i nije bilo odgovora.

Ja sam za!

reklame su mocne, barem one koje ja znam :slight_smile: … ali mislite da je to bas pametno… ipak reklama je i za IBM, a linux se samo pojavljuje kao “dodatak”… mozda da se napravi neka sekcija o komercijalnim proizvodima i firmama koje podrzavaju i koriste Linux…

Pozdrav

ICE

[quote]reklame su mocne, barem one koje ja znam :slight_smile: … ali mislite da je to bas pametno… ipak reklama je i za IBM, a linux se samo pojavljuje kao “dodatak”… mozda da se napravi neka sekcija o komercijalnim proizvodima i firmama koje podrzavaju i koriste Linux…

Pozdrav

ICE[/quote]

Nije to bitno. Ipak IBM je firma koja je najviše dosad probila Linux i koja ga najviše podržava.
(I Microsoft ga podržava ako uzmemo u obzir da je microsoft.com na Red Hatu) 8)

Koliko sam vidio ono je reklama za Linux s tim što u zadnjoj sceni piše IBM @server… nešto kao kad na spotu Dine Merlina se na trenutak pojavi reklama za stilski namještaj :slight_smile: da li to znači da se taj spot ne smije pojaviti na www.dinomerlin.com ?
samo pokušavam naći odgovarajuću analogiju…

ANAL What? mislis otvoren port do nase volje…?? :?

Po meni nije bitno koliko se Linux u toj reklami spominje, bitno je da je bar spomenut što je napredak. A o IBM reklamama ne treba ni diskutovati. To je priča za sebe. Naravno veoma draga priča nama Linux Korisnicima.

For I find no IBM & Linux Server in Zenica 8)