ISDN na Bhld

E ovakva je situacija:
Prvo se izvinjavam sto postavljam ovdje pitanje ako mu nije mjesto, ali nevazno…
Obicno koristim WindowsXP, ali dobio sam bootabilni CD BHLD Linux, ne znam nista o rukovanju sa njim, osim onoga sto je isto kao na Winu, pa me interesuje da li postoji mogucnost da se na lahak nacin omoguci konekcija na internet preko toga.
Koristim ISDN Micronet TA 3200, i na njihovoj stranici pise da podrzava Linux, samo mi daje nekakve instrukcije, Kernele itd :shock:
Ima li tu kakav drajver ili nesto sto nije komplikovano.

Pozdrav,
Pravo je mjesto :slight_smile: ISDN bi trebalo da radi na BHLDu. Možeš li poslati link na tu stranicu? (kad tražim “ISDN TA 3200” na google dobijem more gluposti).

To trebalo bi, moze li malo detaljnije :stuck_out_tongue:
A evo linka
http://www.micronet.info/FAQ/ISDN/ISDN.asp#Q15

Znaš šta, problem je što ja nikad nisam koristio ISDN ni na Windowsu a kamoli na Linuxu niti znam ikoga da ga koristi, ali iz ovog linka što si poslao i malo tražeći po Googlu našao sam da tvoj modem koristi “hisax” kernel modul koji je 100% podržan na Knoppixu, pa samim time i na BHLD. Da li si probao kliknuti na ikonu Mreža na desktopu, pa na ISDN, šta se desi, kakvu grešku dobiješ?