Izasao GSB 3.2

32 bit: http://slackware.org.uk/gsb/gsb-3.2_slackware-13.37/
64 bit: http://slackware.org.uk/gsb/gsb64-3.2_slackware64-13.37/

zar ovo nije davno izaslo? Fedora ga ima skoro mjesec dana.

Nope, prije 2 dana. Stalno sam pratio.
BTW ne radi mi. Dobivam logout error. Kao neke extenzije breakaju i savjetuje mi da ih iskljucim i ja iskljucim sve i opet isto. Sve sam instalirao, a, ac, ad, ap itd + pasture + testing + extra preko upgrade --reinstall --install-new *.t?z na isti nacin kao i GSB64-3.0.

ja sam nabacio fedoru prije mozda 7-8 dana, dosao Gnome 3.2 sasvim normalno, mozda neki preradjeni RC. Kod mene radi sve, osim sto postoji mali problem sa fglrx driverom i aplikacijama koje imaju tray icon. Mozda ce uskoro update i za to, inace very zadovoljan.

Fedora je dobra, nema price. Ja sam koristio 15ku jedno mjesec dana i nisam nikakvih problema imao.
Ali Slackware mi je daleko najbolji distro, meni barem, pa bih jos jedino volio da imam Gnome 3.2, ali da radi uz minimalne bugove. S 3.0 sam imao treperenje ekrana svakih cca pola minute (opensource driver), a sa fglrx se nije htio pokrenuti (Oh no, something has gone wrong greska), i User Access i Volume mi prouzrokuju crash kada dvaput kliknem na njih u trayu i dobijem ono Oh no! Htio sam cak da sam kompajliram Gnome koristeci SlackBuildove, ali mi fali more nekih novih dependencija i taman sto sam jedan rijesio drugom fali jos brdo nekih libraryja i vragova, tako da cu to ostaviti kad budem imao vremena da se time bavim.

Raja samo da javim da sam ovo sredio. Ako je neko jos zainteresovan, treba snimiti seamonkey 2.5 i seamonkey-solibs-2.5, posluzice i Slacky repozitorij. Ja sam ove pakete skinuo s pkgs.org, super stranica za trazenje paketa za Slackware.
Gnome 3.2 super radi, medjutim povremeno su mi se desavali sitni crashevi (nestane menubar kao kad kod windowsa crasha explorer.exe, nesto slicno tome), ali nakon reboota sve je islo ok. Ako se neko hoce upustiti u ovu avanturu, savjetujem mu da uradi manuelnu instalaciju paketa s installpkg *.txz i da koristi opensource driver pored fglrx i nakon toga snimiti seamonkey i solibs i sve bi trebalo raditi.

Rezultat pretrazivanja za gsb 3.2 na google.ba:

forum.linux.org.ba first :smiley:

Imamo fin pagerank što jes - jes :slight_smile: