Kamera

Izvinjavam se ako je vec bilo, nov sam na forumu, hteo bih vas pitati, imam kameru, radi na skype-u, msn-u, ali ne radi na internetu, npr na omeglu… Zna li neko kako da popravim to ? Hvala unapred.

http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager.html

izvini braticu ako te smaram, ali ne razumem sta treba da uradim? :confused:

Čini mi se da ti Bo želi reći da otvoriš ovaj Local settings manager opisan na ovoj stranici i tu iskonfigurišeš kameru jer ti internet sajtovi koje spominješ su Flash sajtovi tako da je potrebno podesiti kameru pod Flashom. To je pod pretpostavkom da imaš instaliran Adobe Flash Player a ne recimo Gnash na kojem to vjerovatno neće ni raditi.

Podesavao sam nesto u Flash Playeru i stavio npr Allow za omegle, al i dalje nece, moze neka jos malo bliza pomoc, javio sam se ovde jer verujem da mi vi mozete pomoci… stoji mi plava slicica tamo gde treba da mi bude kamera… :S

omegle.com ti nece pomoci, posto razbacuju na vise servera (*.omegle.com) tako da moras kliknuti allow na svaki novi ili rucno dodati kad te upita, ako ne mozes kliknuti (zna se desiti)