KDE 4 release party @ Sarajevo

Mjesto: Trica@ETF.
Vrijeme: četvrtak, 17. januar, 18:00.
Radnja: testiranje KDE4 na računarima u Trici, podjela CDova sa sourcecode i paketima za aktuelne distribucije (ovisno šta bude objavljeno do četvrtka).

Hm … nije mi bas vrijeme, al vidicu da naletim

“KDE 4 release party @ Sarajevo” bi odrzan… Posjecenost “na nivou”; tri covjeka i jedan (Armin) nakratko uletio…
Toliko o KDE 4 zainteresovanosti (a vala je to i zasluzila). Dajte ljudi, toliko ste trubili za ovu cetvorku a niko nije dosao !?!

Valjda ce za EDE 2.0 biti barem malo vise ljudi :stuck_out_tongue:

ja cu, ako Bog da, doci na EDE 2.0 :wink:

Fakat ne preostaje nam ništa drugo obzirom da su uspjeli osakatiti Konqueror (GDJE JE SHOW HIDDEN FILES??? %#@!$%@#%$!@#%!@#%)

P.S. Toliko o tome da “Konqueror ostaje kakav je bio” i “ne moraš koristiti Dolphin ako nećeš”.

Najgore sad je sto, korisniki konquerora (the true file managera) ne mogu nikako kulturno lobirat da se konqueror vrati ili barem zadrzi kakav je bio. Ovaj potez mi nikako nije jasan … mozda se ljute sto im nisu dali da Gecko integriraju u KHTML? Ili sto nisu dali Qt port Firefoxa (btw. sta bi sa tim)? Uistinu, ako KDE nastavi sa ovako (losim) iznenadjenjima prelazim na Blackbox ili EDE …