Koristil se u Zenici linux... :)

Shiilee dobrodošao!
Djaba je, vrijeme je da se organizuje sastanak. Amare, znam da si na godisnjem odmoru, preuzmi incijativu.

novi sam korisnik linux-a distribucija ubuntu i za sad sam prezadovoljan :smiley: from zenica

zenicani su izgleda pravo u poslu…
nemaju vremena za ovaj forum…

Prije desetak dana načuo sam od prijatelja da pored Linux-a OS-a postoji i nekakav XP, valjda Technosoftov, Microsfotov… ili tako nekako… zaboravio sam… Instalirao sam ga čisto radi probe i ne mogu ga pokrenuti jer mi nedostaje nekakav “ntldr” koji je “missing or corupt”. Poslije kada sam to fiksirao imao sam problema sa umrežavanjem jer mi je računare dijelio armirano betonski zid pa nisam znao koji protokol trebam koristiti. :slight_smile:

Za ove iz Zenice, kad ćemo na zajedničku linuxoidnu kafu, čisto da se upoznamo? :slight_smile:

Sta mislite da napravimo jedan sastanak 31/1/10, Nedelja, @Journal 15h?
Hajde da cujemo sta mislite o terminu?

Trijes`prvi januar dvije hiljade desete? Može, ali 15.00 mi je prerano, do tada radim, Pomjeri malo termin. :slight_smile:

Pozdrav ekipa,

ja sam ZA :slight_smile:

Moze… Samo daj nesto vise geeky od Jurnala. Jesu li ono tamo svijece na stolu? : )).

@SoulSeeker: Predlozi neko vrijeme.
@Amar-ze: OM caffee se zatvorio koliko ja znam, a bio je najbolje mjesto za ovakav tip sastanka, sta je sa Cabareom? Predlozi neko mjesto.
@mesa: Vidimo se druze.

Mislim da ce navratiti i Neziric na sastanak, pitao je za agendu.

18.00?

Kafić u “Ekranu”? A možemo i na bilijar, pa onako guštat pive i sokove, rasturat bilijar i razgovarat… Za mjesto mi je manje više svejedno, odaberite koje poželite i bitnije mi je vrijeme (18.00 je oke). Taman dok dođem s posla, pospremim kuću, operem suđe, operem ženi noge, i tako to… standardni uobičajeni muški poslovi… nakupi se, nakupi se… :smiley:

Meni odgovara predlozeno i mjesto i vrijeme.
Ostali?

[quote=gomez]Sta mislite da napravimo jedan sastanak 31/1/10, Nedelja, @Journal 15h?
Hajde da cujemo sta mislite o terminu?[/quote]
Već treći put pišem da radim do 15.00. :slight_smile:

Meni je dobar i prostor “Ekrana”, jedna od onih što radi tamo ima ekstra dobar GNUz. :slight_smile:

@SoulSeeker: Mislio sam na tvoje predlozeno mjesto i vrijeme.

31-vi dođe u nedjelju, tada ne radim, a ne bih da se namećem. :slight_smile: Mislio sam da je 18.00 oke jer možemo popiti sok, kafu, pivu, vateva`… a onda malo prošetati kroz grad. “Kabare” mi je onako više onako za “umjetnike” a ja sam jako mlad :smiley: pa mi se ne da, ali eto… kako god se dogovorite ja sam za. Možemo se sresti i ranije (možda je to i bolje riješenje) pa malo spičit van Zenice, u ovu moju kantu stane sedam osoba bez problema. :slight_smile:

Odredi ti (ili vi) mjesto i vrijeme, i eto me. I neka bude brate “finalno”, ne d`o bog da se dogovaramo o pitanjima bitnim za razvitak države. :smiley:

Ok, sastanak:

Mjesto: Caffe “Ekran” (u kinu)
Vrijeme: 18h
Dan: 31/01/10

Vidimo se!

Možda zbog GNUza one crne koju je naveo kolega bi i ja u Ekran :))))))))))))))

Cya at 18.00

[blog post] Zenica GNU/Linux users meeting http://url.ba/o1hc

[quote=gomez]Ok, sastanak:

Mjesto: Caffe “Ekran” (u kinu)
Vrijeme: 18h
Dan: 31/01/10

Vidimo se![/quote]
Toooooooooooooooooooooo… :smiley:

Evo dodao sam vrijeme i na mobitel, i na elektronski kalendar, i na “sticky note”, i u “msconfig startup”, i rekao sam ženi da me podsjeti, i ljubavnici, i ovoj drugoj ljubavnici, i ovoj trećoj što je u Njemačkoj… Valjda neću fulit. :smiley:

EDIT… O ooooo, trebamo se naći na ulazu, da ne fulimo jedan drugog. :slight_smile:

mogu li i ja doci mogu li :slight_smile: ???

@SoulSeeker: Vidimo se na ulazu.
@ibram: Naravno da mozes, dobrodosao si! Stavi u remindere da ne zaboravis datum.
@tesnjak: prestao koristiti Linux?