Lude ikonice na tabovima na Google Chrome

Evo vec neko vrijeme vise koristim Google Chrome i nakanio sam se danas da obrisem Fedoru 15 i vratim se na Slackware. Instalirao sam KDE 4.7.1 od AlienBob-a i Xfce 4.8 od rlworkmana i sve 10. Medjutim, nakon sto sam skinuo Google Chrome s pkgs.org i odgovarajuci pam library, kad otvaram neku stranicu u tabu stranice se ukaze polukrug (busy ikona) pa je prekrije plava kockica, i tako naizmjenicno treperi. Ne utice na funkcionalnost ali volio bih da bude “normalno”. Pa ako neko zna do cega bi moglo biti molio bih da mi kaze. Evo slika:

Moze bit da je nesto oko compiza i desktop effects cudesa. Probaj to ugasit pa vidi jel jos uvijek ima. A, imas slackware paket za Google chrome u /extra (ima paketi za GConf, Orbit i PAM hepek) i slackbuild za chrome (imaju fine upute u README) pa koristi to.

hvala, sbo je rijesio problem, nego da ne otvaram novu temu znas li slucajno kako mogu instalirati unetbootin iz source. Probao sam preko sbo, makepkg i make install, jedino je sh install poceo nesto kompajlirati. Pa ako znas kakav metod, stvarno mi treba ovaj program.
EDIT: I ovo je rijeseno. Primjetio sam da na Slackware rade vecina packagea iz Fedore i Opensuse tj rpm packages. Znaci rpm2tgz je stvorio novi paket, instalirao sam ga, radi sve 10.