Mail @ linux.org.ba

Vozdra,

zamolila bih korisnike linux.org.ba mail-a da mi na bono at lugbih.org posalju informacije o svom accountu/racunu (login i password). Nakon sto mi posaljete informacije poslat cu vam dalje upute vezane za linux.org.ba mail.

Administratori poddomena (na linux.org.ba serveru) trebaju mi poslati svoje kontakt infomacije.

Poz,

Amila

Molim vas da i meni posaljete informacije o svom accountu, a moze i sve informacije o kreditnim karticama :))))))

hehehe… Amila otkad administratorima treba sifra? :wink: ili si izgubila sve informacije o accountima :wink:

kad vec saljete informacije, mozete ih komotno postati u ovom dijelu foruma, sumnjam da ce se iko zaliti :wink:

Pozdrav

ICE

LOL pa Amila i tako zna te podatke pošto je root@linux.org.ba :wink: ali u pravu je hamo, mozda je ipak bolje te podatke razmjenjivati nekim sigurnijim protokolom

Ne bih da detaljisem, ali ne trazim l/p bezveze (bice vam jasno kad vam mailovi ne budu radili :lol:). Passworde cete naknadno moci promijeniti. Svi koji koriste mail @ linux.org.ba znaju da sam administator, tako da sam smatrala da nema potrebe za objasnjenjima.

P.S. br. kreditne nije na odmet.

hehehe… ma da… da smo milioneri sa kreditnim karticama, mislis da bi nas linux i open source interesovao? hehehe… little morgen…

Pozdrav

ICe

Ice Breaker
pa valjda tek tad…

kad si zadovoljio materijalnu stranu…
onda valjda dolazi duhovna…
a sta je bolje od linux-a? :slight_smile: heheh

Vozdra
Musa

Bil ja mogo dobit jedan forward na tim domenama, npr. maher at lugbih.org -> maher at maher.eu.org

Jah

[quote]Bil ja mogo dobit jedan forward na tim domenama, npr. maher at lugbih.org -> maher at maher.eu.org

Jah[/quote]

Ja bi vise volio da moze junkie@linux.ba :))) a ti :stuck_out_tongue:

e pa nemoze , posto sumnjam da ce sayber dat tu domenu…

Jah