O'Reilly-ije knjige u biblioteci ULK-a

Zdravo svima,

drago mi je što mogu da vas obavjestim da je naša biblioteka obogaćena zadnjim izdanjima knjiga izdavačke kuće O’Reilly. Osvrte na nova izdanja i spisak knjiga možete naći na ovoj stranici. Knjige su dostupne svim članovima ULK-a na ograničen period. Sve informacije o drugim knjigama dostupnim u našoj biblioteci biće dostupne naknadno.

Informacije o preuzimanju knjiga možete dobiti na našoj info @ linux. org. ba email adresi.

Amila Akagić

Osvrt knjige “Snort Cookbook” dostupan na ovom linku.
Autor: Saša Mrdović

Osvrt knjige “Linux Network Administrator’s Guide (treće izdanje)” dostupan na ovom linku.
Autor: Adis Nezirović

Osvrt knjige “Python Cookbook (drugo izdanje)” dostupan na ovom linku.
Autor: Sanel Zukan

Iskoristit ću ovu priliku da vas obavjestim da svi članovi ULK-a mogu dobiti popust od 40% na sve O’Reilly-jeve knjige. Više na stranici osrtva.

Svi oni koji se žele uključiti u ovaj projekt mogu mi se javiti na mail, nakon čega će dobivati ponude za pisanje osvrta za najnovija izdanja O. knjiga.

Knjige koje su dostupne za pisanje osvrta uvijek možete naći na ovom linku: http://www.oreilly.com/catalog/new.html. Sve su otprilike dostupne u mjesecu u zagradi.

Nove knjige u ULKovoj biblioteci:

#1 Designing Embedded Hardware
#2 Network Security Tools
#3 Make V2
#4 Linux in Windows World

Novi osvrt knjige “Mastering FreeBSD and OpenBSD Security” dostupan na ovom linku.
Autor: Saša Mrdović

Još jedan osvrt: 802.11 Wireless Networks: The Definitive Guide, Creating and Administering Wireless Networks dostupan na ovom linku.
Autor: Bakir Helić

Dva nova osvrta:

Network Security Tools
Autor: Saša Mrdović

Linux in a Windows World
Autor: Srđan Marinović

Eclipse IDE Pocket Guide
Autor: Srđan Marinović

E, Amila, imali se naci kod vas u biblioteci neka knjiga za srednjeg korisnika. Ja se smatram takvim pa ne bih nesto za pocetnika ili za gurua. Vidi pa mi napisi koliko bi otprilike kostalo i na sta konkretno mislis. :idea:

Digital Identity
Autor osvrta: Saša Mrdović

Security and Usability
Autor osvrta: Saša Mrdović

XSLT Pocket Reference
Autor osvrta: Sanel Zukan

Da, kao član ULKa možeš naručiti.

Opet možeš naručiti ali trebaš imati kreditnu karticu i nemaš nikakvog popusta na cijenu knjige i isporuku.

Greasemoneky Hacks
Tips & Tools for Remixing the Web with Firefox
Autor osvrta: Srđan Marinović

Producing Open Source Software
How to Run a Successful Free Software Project
Autor osvrta: Saša Mrdović

The Art of Project Management
Osvrt napisao: Saša Mrdović

Designing Embedded Hardware
Osvrt napisao: Samim Konjicija

PHP Hacks
Osvrt napisao: Armin Beširović

SQL Cookbook
Osvrt napisao: Armin Beširović