Povodom narucivanja CDova

Zaista ne znam sta ovdje napisati osim da je odluceno da se ova usluga privremeno zaustavi. Ljudi koji su preuzeli ovaj zadatak nisu to u mogucnosti dalje raditi, barem ne u ovom obliku, a niko drugi ne moze preuzeti… Sto je jos gore, narudzbe primljene nakon 20. avgusta nece biti isporucene…

Ovdje mozete ispoljiti svoju ljutnju i druge vrste komentara.

+sve+ :azdaja:

Eh, bas steta, a ja kontam sta li je bilo, bas bio narucio BHLD, sada ne znam kako drugacije da dodjem do toga… :frowning:

i ja isto evo cekam ali nista, ima li neko da se solidarise? npr da ponese kopiju od sebe nemora biti od udruzenja, npr da dodje na etf i ponese neku verziju?

Napiši koju distribuciju želiš i neka će se samilosna duša valjda naći :slight_smile:

Edit: Izgleda da te interesuje BHLD. Ako je to, dođi na ETF danas ili u nedjelju u neko pristojno vrijeme i pokucaj na vrata sobe 0-06 (na tabli piše CISCO blahblah).

[quote]Napiši koju distribuciju želiš i neka će se samilosna duša valjda naći :slight_smile:

Edit: Izgleda da te interesuje BHLD. Ako je to, dođi na ETF danas ili u nedjelju u neko pristojno vrijeme i pokucaj na vrata sobe 0-06 (na tabli piše CISCO blahblah).[/quote]

tacnije treba mi open office za windows ako neko ima a javi mi naPM ili na e-mail kakvo je stanje…

Ako ti nije mrsko da downloaduješ oko 65 MB imaš ovdje:
ftp://ftp.bih.net.ba/pub/BHLD/

Trebao bih SUSE 9.1 pro

ako ko ima da mi kopira nije problem platiti cu mislim ako je cijena razumna

Ako dođem hoćeš li slučajno imati O.O. na eng. za Win? trebam li ponijeti CD ili vi imate dole i treba li plaćati, sve reci kako i šta treba,odnosno šta ima dole na faxu od software-a

Moraš se ipak najaviti :slight_smile: ponesi blank CD ako nije problem, a naplaćivanje nema smisla (možeš sam kopirati ako hoćeš ;)) za softver ja ti mogu ponijeti BHLD sve verzije, OOo sve verzije i Mandrakelinux sve verzije, ostalo stvarno nemam, osim ako ti neko drugi neće ponijeti.

ok, moze li petak u 11:45-12h ili u 18:45h-19h, za Open Office engleska verzija, za Windows, ponijeću CD-RW.

Inace imam SuSE 9.0 (imam na njemu OO),Red Hat 9.0 (ali mi ne prepoznaje monitor dok ga na SuSE-u i na Knoppix-u sa BHLD-a prepoznaje) i BHLD 1.0, sad neznam na koliko je Mandrake Linux CD-ova, pa mi javi da znam, ali sad za sad mi samo treba OO za Win.

znaci Petak: DA/NE

ps: ako ne odgovara javi kad si ti dole pa cu ja maksuz doci po taj OO.exe

Petak može, Mandrake je na 3 CDa s tim što ti instalacija traži i četvrti ali ti on nije potreban (obično ga ne kopiramo da bi što manje bilo CDova).

Samo da ti se javim, radi OOo, i da se usput zahvalim.
imam malo poteškoća oko C/C++ ali čućemo se preko private, vozdra

Ako netko zna gdje mogu nabaviti WarLinux da ga ne bi skidao neka mi odgovori

jel odgovara 0.5 release?

Ako imas wireless karticu, i ako mozes uhvatiti neki od AP-a sa SSID “GROB” postavicu ti ga ja za download…

Nasao sam ja na netu al necu da skidam posto je skoro 600 mb-a a to mi je previse da skidam pa me interesuje jel se moze kupiti negdje :?:

Evo pocinje ponovo distribucija CD-a, pa naruci preko http://distribucije.linux.org.ba/

Mozda mi je lakse da mi postavis za download posto hvatam grob pa ti reci kako i sta :?:

Mozda je najlakse da se dogovorimo na messengeru