Prevodilački maraton 6 i promocija BHLD-a v1.2 [27.03.2005

Udruženje Linux Korisnika u saradnji sa Elektrotehničkim fakultetom iz Sarajeva i BHITS-om organizuje šesti prevodilački maraton i promociju druge verzije prvog Linux desktopa u Bosni i Hercegovini.

Maraton će biti održan 27.03.2005 godine sa početkom u 11:00 u laboratoriji br. 02.

Promocija nove verzije (1.2) Bosanskohercegovačkog Linux Desktopa održat će se isti dan u laboratoriji br. 03, sa početkom u 12:00.

Ovim putem pozivamo sve korisnike GNU/Linuxa da svojim prisustvom doprinesu što kvalitetnijem radu na lokalizaciji softvera i izgradnji prvog Linux desktopa.

mislim da je sat vremena premalo za maraton i zar nebi bilo lose to malo odvojiti makar 2-3 sata ako ne za sljedecu nedelju iako mislim da je isti dan bolje zbog posjecenosti (moja neka pretpostavka)…

Maraton neće trajati sat vremena, nego će trajati od 11:00 do 17:00. Radi se o dvije različite laboratorije, tako da će se ova dva događaja (u određenom trenutku) odvijati paralelno. :slight_smile: Nadam se da je sada jasnije.

A gdje ce svi oni silni ljudi stati ? :)) Trica je premala za posjecenost blizu one promocije 1.0 .

Hoće li iko prevoditi dok traje promocija, lol. Moraćemo dobro podmititi ljude.

Ma dobro … prevodioci neka odmore za vrijeme promocije :wink: nece promocija 6 sati trajati :))))

ja cu doci na maraton a voli bi biti i na promociji…

Promocija neće biti neki veliki događaj niti će posebno biti pozivani ljudi na to. Razlog je što su članovi ULKa prezauzeti drugim obavezama te što su potencijalni sponzori nezainteresovani za BHLD.

sta trebam uraditi da bi bio sponzor? koliko vam love treba? ili da vam samo pravim marketing? :wink: ozbiljno pitam jer bi sigurno mogao naci i par investitora… a ako Bog da - mozda dodjem na maraton…

Pozdrav

Ice

U nedjelju se u 2:00h ujutro pomjera vrijeme, tako da se zakazani termini odnose na “novo” vrijeme.

znaci u 10 po sadasnji :slight_smile:

Da, AFAIK.

Kako prodje Maraton u Sarajevu :lol:

Ne znam koliko je prevedeno i kako ali je bilo raje i super je atmosfera bila. Bice i slika :slight_smile:

Evo i par slika sa promocije…
http://howto.linux.org.ba/galerija/v/bhld12/

Edit: popravljam link…

Lijepo je bilo… Baš mi je žao što nisam bio.

da…i ja sam bio sprijecen da dodjem iako sam imao priliku…ali slijedeci put nema sanse da propustim :slight_smile:

rip

ULK galerija je ponovo u funkciji:
http://howto.linux.org.ba/galerija/
Prebacio sam i slike sa zadnjeg maratona/promocije

Inače, ako primjećujete još neke probleme sa sajtom nakon migracije na novi server, javite što prije :slight_smile: