Problem sa prozorima u Mint 11

Kad pokrenem neki program ili fasciklu i kad minimiziram on nestane skroz kao da se zatvori program i onda ga moram ponovo pokrenuti… ne prikazuje mi na panelu pokrenute aplikacije da bih mogao vratiti u punu velicinu. Tek sam instalirao Mint11 da bih ga isprobao, i sve mi se svidja osim ovoga. Jer ako moram svaki put pokrenuti Mozilu ponovo i traziti sve ponovo ako minimiziram to me smara pravo i vracam se na Ubuntu.

Rijesio problem… tacnije vratio se na Ubuntu :slight_smile:

Pa time nisi rijesio problem…

Bas…

Ako neko zna kako se rijesava problem koji sam ja imao sa Mint11 neka neko objasni, mozda ce nekom pomoci… a posto ja nisam dobio odgovor zadugo, a pokusavao sam sam otkloniti problem i nisam uspio instalirao sam Ubuntu ponovo

Izbrisao si sa panela dio koji sluzi da se u njega minimiziraju programi, ne znam kako se zove. Mislim da je to

mislis na dugme u dnu sa lijeve strane zove se “Dugme za prikazivanje radne površine”, imalo je to dugme i kad na njega kliknem minimizira se svaki prozor koji je otvoren, ponovnim kliko vraca se, ali ako na nekoj fascikli ili mozili kliknem na mimimiziraj on nestaje, kao da sam zatvorio

Ne nije to. Aplication Launcher ili tako nesto…