Šta da radim :P

Vlasnik sam domene app.ba, ne znam šta da dignem tu

Očajan sam, help ,upomoć, SOS. :frowning:

Nabavljaj negdje sirove android aplikacije u .apk obliku pa ih upload tamo. Puno raje ukljucujuci mene trazi .apk jer na marketu pise da ti nemoze na mob skines .apk kad radi :smiley:

bujrum kodiraj, i vodi što se tiće mene :stuck_out_tongue:

bez cms-a nikud neMeremo.

btw. evo ti predloška http://demo.tutorialzine.com/2011/08/jquery-mobile-product-website/ :stuck_out_tongue:

Opet ce ti se izbrisati thread… Ovo je forum Linux zajednice… koga briga sta ces ti da radis sa svojim privatnim stvarima? Vrati domenu UTIC-u nek je prodaju ponovo

ovo je offtopic

Pravilnik ULK

Ako je offtopic, to ne znači da je dozvoljeno reklamirati domenu koju neko želi prodati (jer “ne zna šta će sa njom”), a pretpostavljam da vrlo dobro zna zašto ju je kupio.
Zato bih po posljednji put zamolio mladog gospodina da se prođe prodavanja domena, hostinga i magle na forumu.

[quote=adis]Pravilnik ULK

Ako je offtopic, to ne znači da je dozvoljeno reklamirati domenu koju neko želi prodati (jer “ne zna šta će sa njom”), a pretpostavljam da vrlo dobro zna zašto ju je kupio.
Zato bih po posljednji put zamolio mladog gospodina da se prođe prodavanja domena, hostinga i magle na forumu.[/quote]
nije problem proći, btw ovo je moj zadnji post, na ovoj zajednici

cya… (serbia rocks)

ccc ovog puberteta nije bilo u moje vrijeme