Sta ima?

Sta ima kod nas zenicani.Desava li se ista, hocemo li sta raditi? :slight_smile: Nesto je mrtav ovaj podforum , ne znam da li ima uopste zenicana koji posjecuju (osim gomeza :slight_smile: ):Daj malo da se aktiviramo, znam da se nema vremena ali eto mislim da bi bilo fino uraditi nesto pametno.Jos ovako fino vrijeme sunce, ljubicice , maslachci se bude , a i hormoni Boga mi :D.Da se sastanemo jedan vikend a?

Naravno da nas ima. I mnogo smo jaki. :wink:
Kao što i sam znaš domen je preregistrovan i priča o tome je iza nas. Naravno, tu je i mala promjena u domenu, više domen nije LUGZDK.BA nego GLUGZDK.BA tako da ovaj put idemo ispravno i sa te, tako da kežem ‘filozofske’ strane.

Naravno da su i ove godine planirane mnoge aktivnosti kao što je serija potpuno besplatnih kurseva koji će se održati u info labu na Mašinskom fakultetu u Zenici (pregovori su već u toku), radionice, te neki drugi sitni projekti.

Naravno i ove godine je planiran seminar, 3. Zenica GNU/Linux seminar, koji će se održati nekada krajem godine (kao što je i do sada bila praksa).

Sa obzirom da je planirana migracija servera Na Debian, Gentoo ili nešto drugo bilo bi dobro da se i Meša ovdje javi, kako bi se dogovorili oko termina za te aktivnosti.

Što se tiče sastanka ja sam u Zenici sljedeće subote, tj. 13.5. pa se možemo sastati i taj dan ako Vama odgovara.

naravno meni bas odgovara za sljedeci vikend mozete na mene racunati :slight_smile:
et’ toliko pozz ring

Moze eto u subotu i meni odgovara pa eto samo recite vrijeme i mjesto.A mozda se i Mesa javi pa da vidimo.

voZdra,

ja sam za da se radi … et kupili smo novu domenu, jos server da sredimo i mozemo polahko raditi i na novom sajtu :slight_smile:

Vidimo se na sastanku !

Poz, Mesa

Super! Onda se vidimo u klubu Cabare u 15h (BNP Zenica).
Meša i ja smo se dogovorili da ćemo srediti server u petak 12.05. tako da bude funkcionalan odmah od subote.

Ostalo je još da se dogovorimo oko stranice.

Onda još jednom; Planirajte sastanak u subotu, 13.05. u Cabare klubu u BNP Zenica sa početkom u 15h.
Ako nekome ne odgovara termin neka se javi.

Ja mogu i termin mi je super , ne moram raniti :slight_smile:

hehe , i meni odgovara naravno :smiley:

voZdra,

e raja ja sam u Tesnju trenutno a sutra u Ze stizem poslijepodne pa sam dogovorio sa Kemom da se termin pomjeri za Nedjelju 14.05. u 15:00.

Et toliko, vidimo se!

Poz, Mesa

P.S. Server je OnLine, http://glugzdk.ba/ takodje, s tim da uskoro imamo novi sajt :slight_smile:

GO GO :wink:

Edit: Popravio sam ti link Meša.

Sorry, nisam mogao da se suzdržim :smiley:

Vedrane ovo je draft verzija :wink:

Uskoro će se stranica promjeniti, potrebno je osvježenje. Zatim, uskoro ćemo krenuti sa nekim projektima koji su iz raznih razloga bili na čekanju.

Samo još jednom da ponovim da je sastanak u nedelju, 14.5.2006. g. u Cabare klubu u 15 h.

Svi su dobrodošli.

Danas je sastanak uspješno održan.
Dogovorili smo se oko budućih aktivnosti.

Zakazana je prva radionica za 3. juni na Mašinskom fakultetu u Zenici sa početkom u 10 h.
Također, podjeljene su aktivnosti vezano za stranicu GLUGZDK-a te se okvirno razgovaralo o seminaru i nekim drugim aktivnostima.

Ovo ćemo pobrisati jer je totalno nepotreban offtopic.

Slazem se. Bit ce tema zakljucana.