Uključite se u Google Summer of Code i osvojite $4500! [rok: 08.05.]

Kao i prošle godine, Google organizuje natječaj za najinteresantnije open-source projekte. Kandidati sa interesantnim projektima (prošle godine više od 400 aplikacija!) će dobiti 500 dolara i rok do 5. septembra da dovrše projekat, a ako uspiju i preostalih 4000 dolara. Uslov da biste se uključili u projekat je da ste učenik ili student dodiplomskog ili postdiplomskog studija.

Važna stvar je da aplikacije morate predati do 8. maja (ponedjeljak) u ponoć.

Ako imate bilo kakvih pitanja ili vam treba pomoć kod pisanja aplikacije, dođite u subotu u 12:00 na ETF gdje ćemo organizovati konsultacije i podršku a biće prisutni i prošlogodišnji učesnici. Pisanje kvalitetne aplikacije za projekat je vrlo važno! Takođe, ULK planira organizovati sesije gdje ćemo svima koji budu primljeni pomoći da osvoje i finalnu nagradu :slight_smile:

Linkovi:

Ja sad završavam Gimnaziju i imam pravo da se upišem, ali ne znam bi li pokušao, treba napisati aplikaciju …

Prijavio sam se, imam dve aplikacije, evo sad, pomoz’ bože da se mentori slože :slight_smile:

Najgore je to što nikad ne znaš hoće li te šutnuti, ili ćeš im se svidjeti …

Ma ako nemas visoka ocekivanja - mozes se onda samo prijatno iznenaditi. Zato racunaj da nema nista od toga :wink: