Android

Posto vidim da fali na forumu android tema reko da pokrenem jednu, jer android je linux pa mislim da mora imati mjesto na ovom nasem forumu…

?

pa eto probaj malo android na virtuelnoj mašini pa nam šibni koji screenshot i uputstvo

Evo ja na Nexus S ga okrecem, odlican telefon, a jos bolji OS, jest da je prvog dana prebacen na CyanogenMod al sta ja mogu kad mi je to u krvi! :smiley: (geek)

http://www.android-x86.org/

http://code.google.com/p/live-android/

aldin@home:~/Downloads$ ls -l total 215856 -rw-r--r-- 1 aldin aldin 40162638 2011-05-09 16:01 android-x86-2.2-generic.iso.crdownload -rw-r--r-- 1 aldin aldin 94371840 2011-05-09 16:00 liveandroidv0.3.iso.001 -rw-r--r-- 1 aldin aldin 86470656 2011-05-09 16:00 liveandroidv0.3.iso.002 aldin@home:~/Downloads$ cat liveandroidv0.3.iso.002 >> liveandroidv0.3.iso.001 aldin@home:~/Downloads$ mv liveandroidv0.3.iso.001 liveandroidv0.3.iso aldin@home:~/Downloads$

I ja sam ga zavrtio, al posto je nidla vec stavio screenshote nema smisla da i ja lijepim. Ne znam ni sta ce mi al kad ste vec spomenuli morao sam probati. :slight_smile:

Prijatelju imas li ti MSN ili Skype, imam HTC Tattoo i hocu da ga prebacim na Cyanogen al nezz sta da radim ako ga umrtvim

Prijatelju imas li ti MSN ili Skype, imam HTC Tattoo i hocu da ga prebacim na Cyanogen al nezz sta da radim ako ga umrtvim[/quote]
baci ga ako ga umrtvis! :stuck_out_tongue:

Imam i MSN i Skype, i sve to, al bolje ovdje pitaj, neka se vide odg. mozda kome pomogne
a sto se tice kako to napravit vjerovatno ima neki tutorijal na xda-developers :smiley: forumu! :smiley:

Prijatelju imas li ti MSN ili Skype, imam HTC Tattoo i hocu da ga prebacim na Cyanogen al nezz sta da radim ako ga umrtvim[/quote]
baci ga ako ga umrtvis! :stuck_out_tongue:

Imam i MSN i Skype, i sve to, al bolje ovdje pitaj, neka se vide odg. mozda kome pomogne
a sto se tice kako to napravit vjerovatno ima neki tutorijal na xda-developers :smiley: forumu! :D[/quote]
Mah nov mi tattoo necu da mu odmah dohakam, neg vidim ima neki recovery pa cu mozda sa tim probati dok skupim hrabrosti, ali ako upali ide tutorial na ovaj forum…

Probao sam dosta romova i do sada MIUI je nesto najbolje sto se ima ponuditi…

Go with tha flow rasta man :smiley:

Ja sam svog Galaxy S 2 dan rootovao, i nabacio custom ROM.
Trenutno sam na JVR Gingeru, nema više browser laga kao na JVQ, i bateija mi dosta duže traje.

Kakvo je stanje u vas sa vašom baterijom? Može li izdržati bar 48h? kod mene nema šanse :slight_smile: (jedino da ga koristim za poruke i pozive mogao bi)

Opali Cyanogenmod 7 najbolji custom mod za androide… Ja sam na moj HTC Tattoo stavio Cyanogenmod 7 android 2.3.4