Edukativni Materijal / Video (dvd) lekcije, knjige itd

Nakon nekoliko godina skupljanja, kupovine, razmjene i slicno, sakupio sam veliki broj E-materijala i zelim da ga podjelim sa svim onim koji zele da uce.

Imam preko 250GB video lekcija vezano za mreze, programiranje, servisiranje i slicno. Takodje punu kolekciju Lynda video lekcija vezanih za Design, Programiranje i slicno.

Ukoliko vam je potrebno nesto, javite se na mail info@aleksandargrbic.com

hyper imas li sta o ajax-u na nasem jeziku? Imam lynda tutorijal o tome, a zanim me imas li sta drugo?

Mislim da imam neke PDF knjige na našem jeziku o tome ali si ih vjerovatno već našao na google-u. Većina sadržaja koji imam je bazirana na PHP, MySql, CSS / HTML, JavaScript i slično.
Sada ću da podražim šta imam za Ajax pa ako nađem nešto pametno pošaljem ti na PM. Iskreno, većina domaćih knjiga je jako siromašna sadržajem te mnoge stvari nisu objašnjene kako treba. Počneš da čitaš i naletiš na paragraf gdje je sve obašnjeno u detalj i onda nastaviš i naiđeš na dio koji je ono totalno siromašan.

Ne znam da li znaš za stranicu za PDF knjige, vjerovatno da ali ako ne znaš pogledaj (www.flazx.com).