Linux.org.ba web site

aaaaj šta ste ba ono uradili od fronta :open_mouth:

Da i ovdje napomenem, staviti neke kontakt podatke na stranicu?!

Blame Adis :smiley:

Evo kontakt forma.

Moze li jedan tab s linkom na forum, kao sto je na http://www.linuxzasve.com/ radi lakseg pristupa. Inace, nije lose. Jednostavno, a dobro izgleda.

Starog fronta nije bilo preko mjesec dana, niko mi se nije požalio…

Instaliran Wordpress, a sad ćemo se igrat malo aktivizma :slight_smile:

[quote=adis]Starog fronta nije bilo preko mjesec dana, niko mi se nije požalio…

Instaliran Wordpress, a sad ćemo se igrat malo aktivizma :-)[/quote]

ih pa pisalo je da je u izradi, ja konto onaj malac radi što je nešta za školarce htio, jel se to adioe3 (famous linux.org.ba web designer) naljutio nešta? :wink:

CTRL+F5? Bila je neka redirekcija, pa se može desiti da ti se browser blago zablesavio.

hehe, ne ne, ovo je prije pisalo pa se zato nisam žalio da nema stranice koji mjesec :slight_smile:

Ko misli da može bolje - neka napravi (ako taj neko odluči da pravi vlastiti CMS i nađemo mu smiješan SQL injection, avatar će mu biti trajno zamijenjen logom LAMER!)

nema potrebe izmisljat toplu vodu :smiley:

onaj prošli dizajn je bio cool

Pa eto onda može se napraviti wordpress template… a sorry nidla je u pitanju, on će nam tražiti 1000 KM za taj template…

de ne truni

EDIT: promijenio izraz

Znam da bi mogao bolje odraditi, a uradio bi for free.

Admin ako želi nek’ mi se javi na PM ili mail da pošaljem svoj portfolio.

de ne kaki[/quote]
“ja više neću džaba da radim”.
Ok koliko tražiš? 2000 KM?

de ne kaki[/quote]
“ja više neću džaba da radim”.
Ok koliko tražiš? 2000 KM?[/quote]

pročitaj kome neću “džaba da radim”, biznismenima.

što se tiče linux.org.ba stranice, je nisam vidio da je iko bio ponuđen, samo osvanu novi sajt, koji nije ni blizu starog… al štaš, ljudi koji sami priznaju da su antitalnenti i nesposobni za dizajn uzmu pod svoje da nadignu novi dizajn.

p.s.
il ne kontaš o čemu sam govorio il stvarno da izvinete na izrazu, inače nije u mom vokabularu al fakat onda truniš

p.p.s.
informacije radi, jel ti na faxu džaba držiš ETF kurseve, ULK kurseve?

EDIT: promijenio izraz

pošto je tema oko linux.org.ba… prijedlog, link za forum je pravo zavučen

Evo, dodali smo stranicu “Forum”, koja se sada prikazuje u tabu na vrhu stranice, a uz pomoć plugina “page links to”, tab je direktan link na forum.

Stranica će dobiti još starih klasičnih/statičkih sadržaja, ali nam je IMHO trebala modernizacija i mjesto gdje možemo malo animirati ljude, napisati neki neobavezan tekst/rant ili slično.

P.S. Za Wordpress sam odgovoran samo ja, za dizajn je odgovoran kreator teme zBench.
Meni izgleda pristojno i nenametljivo, bit je u sadržaju, a ne u lepršavom dizajnu.
S druge strane, nekome je dizajn najbitniji, nismo svi isti …