Linux.org.ba web site

Ne bi loše bilo da pročitaš Robert A. Heinlein “Moon is a harsh mistress” iz koje potiče taj quote pa bi možda shvatio koliko je pogrešna njegova primjena ovdje!
Eto ja imam free lunch svaki dan kod kuće, dal’ to sad znači da se restorandžije trebaju pobuniti protiv moje žene?

Ne kontam kako ti nije jasno da svako kome pomogneš sada da pređe na Linux predstavlja više posla za sviju nas u budućnosti? Da to nije konkurencija tvom “biznisu”?
Ja ne znam za nezaposlene Linuxaše u Sarajevu, osim onih koji ne žele da rade (npr. zato što studiraju) i onih koji su previše neozbiljni (nisu u stanju da se pojave na sastanku, pobjegnu u pola projekta, ne mogu da se probude prije X sati itd… nekima ne bi pomoglo ni da su Ajnštajni).

Izbjegavam kilometarski quoting jer je sve ovo offtopic… i izgleda poprilično uzaludno…

@Reznor nemam facebook account :frowning:

Ne bi loše bilo da pročitaš Robert A. Heinlein “Moon is a harsh mistress” iz koje potiče taj quote pa bi možda shvatio koliko je pogrešna njegova primjena ovdje!
Eto ja imam free lunch svaki dan kod kuće, dal’ to sad znači da se restorandžije trebaju pobuniti protiv moje žene?

[/quote]
opet ti upravljaš kako tebi paše i opet ja moram da paralamentarnim žargonom uzmem jednu “repliku”

nije poenta u tome, nego da je neko morao da zaradi taj tvoj džabni ručak, što bi se reklo nije palo s neba, u tom kontekstu taj quote je ok

jedno je pomoći drugo je uraditi, evo npr. jel ti radiš zadaće raji koja dođu na forum? ja nisam napisao neću džaba da pomažem, nego neću džaba da radim (i to sam naveo profil, kome), ako ja ili neki drugi linuxaš može izdvojiti svoje vrijeme (rad), može i taj neko ko (uslovno rečeno) vrti pare izdvojiti koju kintu a ne da bude stipsa pošto je naviko da “linuxaši ne traže pare”

vjeruj da je meni ovo još “mučnije”, sad kontam, kud išta i rekoh pogotovo što ovo nije prvi put da se ovako kilometarski natežem(o) i kasnije ništa od toga, ali eto moram radi, “record-a”

Hitler.

Djes’ Herr Godwin :smiley:

lol

Meni je ovaj front isto dobar, nekako izgleda modernije, sa dr strane je i manje originalan…
Kome se ne svida moze praviti userstyles kao sto ima za razne stranice na userscripts.org. :stuck_out_tongue:

Still it’s just a site. :slight_smile:

[quote=nidla]

lahko je za mene, meni ako se ne bude sviđalo alajhmanet,[/quote]

Jest, pa da opet bude Povratak nidle…

Koji ce ti biti treci nick? :smiley:

[quote=Amar][quote=nidla]

lahko je za mene, meni ako se ne bude sviđalo alajhmanet,[/quote]

Jest, pa da opet bude Povratak nidle…

Koji ce ti biti treci nick? :D[/quote]

“amar’s worst nightmare”

:wink:

[quote=nidla][quote=Amar][quote=nidla]

lahko je za mene, meni ako se ne bude sviđalo alajhmanet,[/quote]

Jest, pa da opet bude Povratak nidle…

Koji ce ti biti treci nick? :D[/quote]

“amar’s worst nightmare”

;)[/quote]

btw povratak je bio čisto radi raje kojoj sam htio pomoći, podijeliti znanje, a inputiraju mi da hoću pare :smiley:

ništa od fixanja CSS-a?

ma ja sve se nema, sieben se koristi :slight_smile:

beton os :smiley:

Lele hajde sto je Windows 7, to bi ti i oprostio, al’ Internet Explorer ne mogu :smiley:

zato ovi hardcore microsoftaši neće na linux, ne valja banner :slight_smile:

Nije mati Muju karala što se kockao, nego što se vadio :smiley:

Nikako ne razumijem zasto nam je cilj IE korisnike prebaciti na Linux. :smiley:

Cek… zar nam je cilj bilo koga prebaciti na linux ? :slight_smile:

Mozda pojedince, ali oni ne koriste IE. :slight_smile:

Nasmija me posteno :smiley:

Kakva je ovo ružna firefox tema?

A Re: ova ostala diskusija: đe je ona signatura “one can imagine higher aspirations…”